4 nädalat tagasi

Vanaajamaja

Pakkumine ühele kiirele osavate kätega mehele või naisele: tule osalema 2-päevasel talupojastiilis tooli valmistamise koolitusel juba saabuval nädalavahetusel 6.-7. veebruaril. Kahe päevaga saab selgeks lihtsa pinkkonstruktsiooniga tooli valmistamine kirve ja liimeistri abil. Koolitaja Meelis Kihulane ja koolituse toimumise koht Mooste, Põlvamaa. Osalemiseks helista tel 56658117 ja loe lähemalt: vanaajamaja.ee/events/meistrikursus-lihtsa-talupoja-stiilis-tooli-valmistamine-ii/
Foto: ERMi kogu
... Vaata rohkemVaata vähem

View on Facebook

2 kuud tagasi

Vanaajamaja

Veebruaris ja märtsis saab Moostes palkehitust õppida lausa 4 nädalat järjest. See kursus on mõeldud palkehitusele või palkhoone taastamisele spetsialiseeruvale ehitajale ja selles valdkonnas tööd leida soovijale. Kursusele vabanes 2 kohta!
Loe lähemalt: vanaajamaja.ee/events/4-nadalane-palkehituse-praktika/
... Vaata rohkemVaata vähem

View on Facebook

2 kuud tagasi

Vanaajamaja

22.-26. veebruaril on taas võimalik osaleda palkehituse kursusel.

Aeg: 22.-26. veebruar 2021
Juhendaja: Mikk Mustmaa
Osavõtutasu: 294 EUR (sh KM)
Toimumise koht: Vanaajamaja koolituskeskus, Põlvamaa, Mooste, Lasteaia tee 14.
vanaajamaja.ee/events/palkmajaehituse-kursus-10/

5-päevane palkmajaehituse kursus on mõeldud algajatele, kes tunnevad puutööriistu ning soovivad omandada käsitsi palkmaja ehituse esmased oskused. Õppetöö on 100% praktiline ja selle käigus ehitatakse väikest palksauna kalasaba tapiga. 5-päevase kursuse raames jõuab paika panna keskmiselt 2-3 palgiringi, kuid kursuse vältel käsitletakse kogu palkhoone ehitamisprotsessi ja püstitamist aluspalgist kuni müüripalgini.
... Vaata rohkemVaata vähem

View on Facebook